1200px Kindlused Narva je kaldal

Projekt "Tutors´Bridges" (Sillad täiuslikku ellu)

Alates 1. oktoobrist 2018 käivitas MTÜ Uus Sild Põhjamaade Ministrite Nõukogu vahendusel uue projekti "Tutors´Bridges" (Sillad täiuslikku ellu) koos partneritega Taanist ja Venemaalt. Ja seda sündmust tähistati 15 istikute istutamisega.

Projekti eesmärk: pakkuda ja töötada välja valitsusväliste organisatsioonide, vaimsete ja kognitiivsete erivajadustega inimeste ja tööandjate vahelise koostöö mudeli, et aidata suurendada nende inimeste tööhõivet Petrozavodskis ja Narvas.

Seetõttu on väga sümboolne, et samal ajal oli meie linna poolt linnapea juhitud Tarmo Tammiste delegatsioon Petrozavodskis ning istutas pargis õunapuu, näidates, kuidas sõprus toob tõeliselt positiivseid vilju. See projekt ja Tallinna maatee 59 ja 61 korteriühistute ühine sisehoovi haljastus on osa suurest strateegilisest programmist, mis kaasab kodanikud linna korrastamisesse.

See kõik algas aastal 2016 projektist "People's Parks" (rahva pargid), jätkus 100EV pargi loomisega ja Narva ökoloogia ümarlaua moodustamisega aadressil Vabaduse 20. kaasa arvatud linnaprogrammi "Teie hoovi uus elu" kujul, KÜ-de toetamiseks ja kaasrahastamiseks nende sisehoovide haljastamisel ja kaunistamisel.

Projekt "Tutors´Bridges" on suunatud ettevalmistamisele tööks haljastusteenuste valdkonnas (linnapargid, tänavate ja korteriühistute hooldus). See on paindlik ala, mis pakub palju ajutisi ja püsivaid töökohti, kus sihtrühma kuuluvad väiksema töövõimega inimesed saavad alustada oma tööga, saada enesekindlust ja ühiskonna toetust.Liitu meiega! Koos teeme oma linna väärt osalemiseks Euroopa kultuuripealinnade võistlusel!

Algus on tehtud ...

©2018 MTÜ Uus Sild. All Rights Reserved.

Search